Afzwemmen in Het Baken (19-11-2018)

nieuwe zwemdiploma's A,B en C

Alle afzwemmers vanaf de zomervakantie.

De volgende kinderen hebben de afgelopen maanden hun A-diploma in ontvangst mogen nemen.

Zaterdag 22 september 2018:
Elin Callaars, Sanna van der Bij, Danique van Dort, Leah Faken, Joni Ladenius, Ravi Mainali, Jayson Baumbach, Renske Kerkhoven, Ingrid Zola.

Zaterdag 13 oktober 2018:
Ahmad Badla, Gio Bijlsma, Carlijn Feline Gerrita Chardon, Mylène  Zara Linde Henriquez, Stiven Krstev, Amy Lynn Lambregts, Kay Mees Murk, Kuba Nowacki, Rifka Outshoven, Vengino Pot, Charlotte van Riel, Dean Ruwaard, Leroy Sieverdink, Luke Slokker, Rowan Walters.

Vrijdag 26 oktober 2018:
Stef Hulstein, Mats Langman, Alana Maree, Noa Nobel, Lola Ruijter, Joey Venema, Kjeld Versteegh, Thomas de Vries.

Zaterdag 17 november 2018:
Jake Amptmeijer, Jamal Boumni, Max Hessel Donker, Collin Hoeve, Yasmijn van Leeuwen, Lorena van Mierlo, Daan Randewijk, Ilona Schuurman, Jorjah Kelis Kortstam, Emma Semenová, Fleur Dijkgraaf, Tijn Zondag, Jake van Diermen, Dion Arends, Mees Horsting, Noa Polman, Samuel Yousefian, Bart Jan van Zuijlen.

De volgende kinderen hebben in de afgelopen maanden hun B-diploma in ontvangst genomen.

Zaterdag 15 september 2018:
Asuita Bhatta, Job Bouw, Roan van Eerde, Aniela Kraan, Asal Naderi, Fien Neleman, Ashley Cheyenne Oostendorp, Fenne Elisabeth Matilde van Os, Markus Outshoven, Brain van Schaik, Joost van der Zwaag.

Zaterdag 6 oktober 2018:
Tysan Milano Besman, Leonard Bos, Remko Johan Bouwman, Anouk Eikelboom, Gerain Hayden van Erve, Olaf Simon Helfrich, Bram Kombrink, Serrah Kunnen, Hanna Jolina Langstraat, Maud Jalie Lippinkhof, Shayenna Erica Remmelzwaal, Rosalinde Schipper, Nina Ultzen,Daniel Julian Verweij, Jaron de Vries.

Vrijdag 26 oktober 2018:
Manoa Jason Boot, Annelotte Hunink, Rens de Kleer, Amy Lynn Lambregts, Naomo Lassooy, Sophie Anne Vermaat. 

Zaterdag 10 november 2018:
Batoul Badla, Liam Boehlé, Jael Buitenhuis, Sem Dekker, Julia van Eldik, Sali Hasan, Rosalie  Izelaar, Jason Mulder, Daantje van den Os, Annabel Luisa Straube, Desley van Tol.

Ook voor het C-diploma hebben een aantal kinderen hun diploma gekregen.

Zaterdag 29 september 2018:
Mohammed AL-Ismael, Luca van de Biezen, Hendrik Michael de Boer, Silas van Bruggen, Thijmen Raymundus Versteeg, Merel van Zuijlen, en Levi Nicolaas van der Zwet.

Zaterdag 20 oktober 2018:
Louise Laura Margaretha van Damme, Olivier van Kempen, Lisanne Staal.

Namens het hele team van Het Baken nogmaals gefeliciteerd.