Zuiderzeeweg en rotonde Horsterweg (herinrichting Centrumcarré)
Zuiderzeeweg afgesloten van 24 oktober tot en met 22 december
De werkzaamheden voor de herinrichting van het Centrumcarré starten dinsdag 24 oktober op de Zuiderzeeweg. Dit betekent dat de Zuiderzeeweg van dinsdag 24 oktober tot en met vrijdag 22 december volledig is afgesloten.
Bereikbaarheid en parkeren
- Woningen, appartementen en winkels blijven te voet bereikbaar.
- Voor voetgangers worden tijdelijke voetpaden en oversteekplaatsen ingericht (zie bruine lijnen op de tekening).
- Het is vanaf dinsdag 24 oktober niet mogelijk om de Zuiderzeeweg in te rijden. Parkeren langs de Zuiderzeeweg is niet mogelijk.
- Parkeren kan op de openbare parkeerplaatsen in het centrumgebied (geelomcirkeld op de tekening).
- De fietsbrug Zuiderzeeweg/Marktpad is afgesloten voor fietsers.


Rotonde Zuiderzeeweg en een deel van de Horsterweg afgesloten van 30 oktober tot en met 24 november
- De rotonde bij sportcomplex Het Baken is van maandag 30 oktober tot en met 24 november afgesloten.
- Van vrijdag 10 tot en met vrijdag 17 november is de Horsterweg ter hoogte van het sportcomplex Het Baken afgesloten. Dit is inclusief de kruising met de Struweel/het Kluunpad. De Horsterweg krijgt een nieuwe asfaltdeklaag.
Omleiding
- Verkeer wordt omgeleid met borden.
- De bussen van lijn 142, 144 en 159 rijden een aangepaste route.
- Voor de lijnen 144 en 159 is een tijdelijke halte op de Sportlaan tegenover school De Levant.
